Prihlasovacie meno:

Riaditeľka školy: Mgr. KUKANOVÁ Ľubomíra
Zástupca riaditeľky školy: Mgr. NEČAS Drahotín
Výchovný poradca: Mgr. ČAPKOVÁ Jana
Email na správcu obsahu: zsjablonica@pobox.sk
Jedáleň: 0911 994 993

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Zverejňovanie faktúr, objednávok a zmlúv

• Oznamy pre rodičov

Pekné letné prázdniny!

Obvodné kolo Hurbanovho pamätníka

V utorok 13. marca sa uskutočnilo v ZUŠ v Senici obvodné kolo súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy Hurbanov pamätník. Reprezentovali nás víťazi školského kola Karolína Mihelová, Adela Gbelcová, Michal Kocúrik a Miroslav Macko. Ich prednesy sa v silnej konkurencii recitátorov zo škôl z okolia Senice odbornej porote zapáčili a domov si žiaci priniesli nasledovné ocenenia: Adela Gbelcová získala 3. miesto v prednese prózy v 1. vekovej kategórii, Michal Kocúrik získal 3. miesto v prednese poézie v 2.vekovej kategórii a Miroslav Macko v 3. vekovej kategórii obsadil 3. miesto v prednese prózy. Za skvelú reprezentáciu všetkým ďakujeme a k úspechu blahoželáme.

• Biblická olympiáda 2018 školské kolo

Dňa 26.2.2018 sa uskutočnilo školské kolo Biblickej olympiády. V tomto školskom roku si žiaci zmerali svoje sily v poznatkoch z Biblie, Téma: Poslušnosť Božiemu hlasu.

V kategórii žiaci II. Stupňa ZŠ získali od 0 až 45 bodov v poradí: Masár Gregor zo 6.A - 45 bodov, Žaludová Klára 42 bodov z 8.A, Kristína Malíková 34bodov, Barbora Malíková 31 bodov tiež z 8.A triedy.

Ďakujeme všetkým zúčastneným žiakom o preukázaný záujem o poznatky zo Svätého Písma.

• Hurbanov pamätník

Hurbanov pamätník na 1. stupni

V utorok 20. februára sa na prvom stupni uskutočnilo školské kolo Hurbanovho pamätníka. Žiaci, ktorí úspešne postúpili z triednych kôl, pod dohľadom poroty zloženej z triednych učiteliek 1.stupňa, predniesli svoje ukážky z poézie a prózy autorov detskej literatúry . Svoje recitátorské umenie nám nesúťažne predviedli aj šiesti prváci, nakoľko do 1.vekovej kategórie sú zaradení iba žiaci 2.-4. ročníka. Všetci recitátori zaujali pekným prejavom i dramatickým vyjadrením obsahu, preto im patrí veľká pochvala za prípravu a účasť v súťaži. Odmeny pre zúčastnených žiakov venovalo RZZŠ.

• Školské Majstrovstvá okresu vo florbale

Školské Majstrovstvá okresu vo florbale žiakov

V stredu, 14. februára 2018 sa konali v priestoroch ZŠ V. P. Tótha Senica školské Majstrovstvá okresu vo florbale žiakov. Našu školu reprezentovali: Matúš Baňárek, Roman Peterka, Jaroslav Mihok, Tomáš Olah, Gregor Masár a Filip Zavadil.

Mgr. Hamerlíková

• Zimné radovánky detí v školskom klube.

Deti zo ŠKD sa konečne dočkali snehovej nádielky. Chlapci a dievčatá sa vyšantili na snehu. Nechýbala guľovačka i pokusy o stavanie snehuliakov. Zasúťažili si v triafaní snehových gúľ na cieľ, ktorým bol strom na našom školskom dvore.

• Základná škola Jablonica
    Školská 1