• ŠKD

Školský klub detí  pri ZŠ Jablonica

Oddelenia ŠKD pri ZŠ Jablonica:

1. oddelenie - Mgr. Mária Oravcová - žiaci tried 1.A, 1.B

2. oddelenie –Jana Michalicová - žiaci tried 2.A , 3.A a 4.A

Prevádzka a režim ŠKD je do 16,30 hod.

Ponúkame aj ranný školský klub detí, ktorý funguje od 7,00 hod. a je bezplatný pre všetky deti, aj tie, ktoré po vyučovaní nenavštevujú ŠKD.

Pri odchode detí zo školského klubu použite elektronického vrátnika – zvonček, ktorý je umiestnený vo vchode do „B“ pavilónu.  !!! Ďakujeme!!!

Platba ŠKD

Podľa VZN obce Jablonica č.1/ 2023 je výška príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na činnosť ŠKD pre zákonného zástupcu žiaka 15 € za jedného žiaka mesačne s účinnosťou  od 1.7.2023.

Prosíme Vás, aby ste platby za  ŠKD uhrádzali formou bankového prevodu

číslo účtu

IBAN SK43 0200 0000 0016 9770 6656pod variabilným symbolom v číselnom

tvare „mesiac a rok“ (napr. september 2023 bude VS „092023“)

Platba musí byť realizovaná jeden mesiac vopred, vždy do 20. dňa v mesiaci.

V septembri sa platí za 2 mesiace / september + október t. j. 30 Eur /

!!! Do poznámky, prosíme, uveďte meno a priezvisko dieťaťa, triedu, mesiac, ktorý platíte!!!