• Š K O L S K Á J E D Á L E Ň

• ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ

Vedúca Školskej jedálne pri ZŠ Jablonica:

Simona DVORSKÁ

Hlavná kuchárka - Mária Morávková

Pomocná kuchárka - Ingrid Jankovičová

Pomocná kuchárka - Viera Jankovičová

Pomocná kuchárka pre MŠ - Zuzana Šeligová

POZOR - zmena vo výške denného poplatku za stravu od 1. 7. 2023

Rodič berie na vedomie povinnosť uhradiť plnú výšku stravy podľa denného poplatku stravovacieho zariadenia, v prípade včasného neodhlásenia stravníka zo stravy alebo neodobrania objednanej stravy.

Výška denného poplatku na nákup potravín na jedno jedlo :

ZŠ               3. finančné pásmo

1. stupeň                                         1,70 €
          2. stupeň                                         1,90 €

MŠ               3. finančné pásmo

desiata                                                  0,50 €

obed                                                     1,20 €

olovrant                                               0,40 €

spolu                                                    2,10 €

Doplatok k dotácii z ÚPSVaR pre predškolákov je 0,30 €/deň pre deti, ktoré odoberú desiatu + obed a 0,70 €/deň  pre deti, ktoré odoberú celodennú stravu.

Režijné poplatky podľa VZN Obce Jablonica č. 1/2022 o výške mesačného príspevku na čiastočnú úhradu výdavkov a nákladov škôl a školských zariadení na území obce Jablonica sú určené vo výške 5 € / mesiac / stravník.

Režijný poplatok je možné uhradiť aj jednou sumou vo výške 20 € za obdobie september-december 2023.

Poznámka : Školská jedáleň pri ZŠ Jablonica sa riadi podľa platného VZN Obce Jablonica VZN Obce Jablonica č. 1/2023 o výške mesačného príspevku na čiastočnú úhradu výdavkov a nákladov škôl a školských zariadení na území obce Jablonica

Platba sa uhrádza mesačne vopred - najneskôr do 20. dňa v mesiaci na účet: SK8902000000001640976057, alebo vo výnimočnom prípade poštovou pokážkou

Odhlásiť, respektíve prihlásiť sa na stravu je možné od 6:00 do 14:00 hod. deň vopred, osobne u vedúcej školskej jedálne, prípadne telefonicky, alebo formou SMS na telefónnom čísle 0911 994 993 prípadne mailom na skolskajedalenjablonica@gmail.com. Odhlásenie zo stravy cez víkend je možné len formou SMS, alebo mailu. V neočakávaných prípadoch (napríklad pri náhlom ochorení) je možné dieťa odhlásiť do 6:30 hod. daného dňa, avšak iba v prvý deň ochorenia.