Počas piatich dní sa naši druháci, tretiaci a štvrtáci zúčastnili plaveckého výcviku. Tí ostrieľaní sa zdokonaľovali a tí, ktorí ešte len začínali, trénovali pod dohľadom plavčíkov tvrdo, ale vytrvalo. Začínali bojazlivo a opatrne, ale každým dňom sa zlepšovali. A oplatilo sa. Na štvrtý deň nemal už nikto problém skočiť aj do hlbokej vody, plávať kraula aj znak, či preplávať bazén na šírku.
Posledný deň patril pretekom a súťažiam. Všetci boli úžasní a okrem Mokrého vysvedčenia si za odmenu užili aj tobogány. Veríme, že počas prázdnin ukážu aj svojim rodičom ako im to výborne ide a čo všetko sa naučili.
Touto cestou vyjadrujeme poďakovanie Obci Jablonica
za úhradu dopravy na plavecký výcvik.