• Slávnostné ukončenie školského roka

• V piatok 28. júna sme sa zišli na školskom dvore, aby sme spoločne oslávili úspešné ukončenie školského roka. S hrdosťou sme si pripomenuli všetky úspechy, ktoré sme dosiahli spoločne a ocenili sme najšikovnejších žiakov z každého ročníka. Pekne pripraveným príhovorom uzavreli slávnosť naši najstarší - deviataci. Príhovor predniesli Gabika a Paulínka, ktoré v mene všetkých deviatakov poďakovali učiteľskému zboru za odovzdané vedomosti, cenné rady a starostlivosť počas celých deväť rokov. Rovnako ďakujeme aj rodičom, ktorí stáli pri svojich deťoch, podporovali ich a povzbudzovali. Prajeme vám krásne prázdniny plné oddychu, radosti a nezabudnuteľných chvíľ. Tešíme sa na vás opäť v septembri!