• Valentínska pošta 2024

• Dnes je Valentína a v našej škole sa siedmaci zahrali na valentínskych poštárov. Poroznášali milé lístočky, ktorými urobili radosť žiakom všetkých tried a dokonca aj pani učiteľkám, pani riaditeľke a nezabudli ani na vedúcu ŠJ.

Ďakujeme odosielateľom, že si dali námahu a tiež poštárom, ktorí si s radosťou splnili svoju prácu.

• Hurbanov pamätník - vyhodnotenie školského kola

• Vo štvrtok 8. 2. 2024 sa stretli vo vyzdobenej IX.A všetci tí, ktorým nie je ľahostajná slovenčina a hlavne umelecký prednes. Skvelým divákom, pozorným pani učiteľkám a spolusúťažiacim recitátori pripravili pekný umelecký zážitok.

Všetci 18 súťažiaci si zaslúžia pochvalu a veľký potlesk. Ale súťaž je súťaž, a tak gratulujeme víťazom a držíme palce v obvodnom kole. Porota v zložení Mgr. J. Koňuchová, Mgr. B. Oslejová a Mgr. A. Rusová rozhodli takto:

I. Kategória

1. miesto     Nela Ďurišová IV.A

2. miesto     Anna Búranová II.A

3. miesto     Nelly Mikušková IV.A, Barbora Vávrová III.A

II.  Kategória

1. miesto      Gregor Jančovič VI.A

2. miesto      Ján Chalúpka  VI.A

3. miesto      Markus Mihál   V.A

III. Kategória

1. miesto      Gabriela Macejková IX.A

2. miesto      Lukáš Kabaňa  VII.A

Ceny víťazom odovzdala pani riaditeľka ZŠ, Mgr. Ľ. Kukanová. Za odmeny ďakujeme Rade rodičov pri ZŠ Jablonica.

Vyhodnotenie