• Slávnostný program ku Dňu matiek

• Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Mama – to je láska sama, prevtelená do ženy, je to láska, ktorá nás sprevádza celým životom. Deň matiek je príležitosťou poďakovať za všetku tú vrelú lásku, za nehu a starostlivosť, ktorou každá matka zahrňuje svoje deti, za opateru a nekonečnú trpezlivosť a obetavosť. Kytičku vďaky z piesní, básní a tancov spoločne uvili deti ZŠ a MŠ Jablonica. Prinášame vám krátku fotoreportáž z tohto vydareného slávnostného popoludnia.

• ŠKD - exkurzia hasičská zbrojnica

• Dňa 6. mája 2024 sme sa s deťmi z ŠKD zúčastnili exkurzie hasičskej zbrojnice. Boli im predstavené priestory zbrojnice, žiaci sa oboznámili s činnosťou dobrovoľných hasičov, s prístrojmi,  ktoré používajú a hasičskými výstrojmi. Deti si mohli vyskúšať prilby, no veľký záujem bol o hasičské vozidlá. S hasičskou budovou a činnosťou hasičov nás oboznámili Lukáš Chovanec, Stanislav Oravec a Emília Žáková, ktorým veľmi pekne ďakujeme. Zároveň pozývajú všetkých žiakov na hasičský krúžok.